S-19401A44A-K8T2U4 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
ABLIC Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 8-TMSOP
Keep an Eye on MCU Safety - Achieving the impossible S-19400, S-19401 Series
S-19401A44A-K8T2U4
DigiKey Part Number
1662-S-19401A44A-K8T2U4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-19401A44A-K8T2U4
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case
8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Voltage - Threshold
4.4V