125CH-G-04
DigiKey Part Number
2057-125CH-G-04-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
125CH-G-04
Description
CONN RCPT HSG 4POS 1.25MM
Detailed Description
4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle White 0.049" (1.25mm)
Packaging
Bag
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Pitch
0.049" (1.25mm)