Image for 135103-R2-12.00 is not available
135103-R2-12.00
DigiKey Part Number
135103-R2-12.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135103-R2-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Manufacturer
Amphenol RF
2nd Contact Gender
Male
Packaging
Bulk
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Part Status
Active
Length
12.00" (304.80mm)
Style
SMA to SMA
Cable Type
Hand Formable .141
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms