ADF4002BCPZ-RL
DigiKey Part Number
505-ADF4002BCPZ-RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADF4002BCPZ-RLCT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADF4002BCPZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ADF4002BCPZ-RL
Description
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
Detailed Description
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
EDA/CAD Models
ADF4002BCPZ-RL Models
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequency - Max
400MHz
Voltage - Supply
2.7V ~ 3.3V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C