T0050100699
DigiKey Part Number
72-T0050100699-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T0050100699
Description
RTM 010 S MS TIP CHISEL 1.0X0.3
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Soldering Tip Chisel For WMRP, WMRP-MS, WXMP, WXMP-MS
Category
Tip Shape
Chisel
Manufacturer
Apex Tool Group
Height
0.012" (0.30mm)
Series
Width
0.039" (1.00mm)
Packaging
Bag
Length
0.709" (18.01mm)