AFFC-100-26-203-11 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
GCT
In Stock: 320
Datasheet
Similar
GCT
In Stock: 0
Datasheet
Image for AFFC-100-26-203-11 is not available
AFFC-100-26-203-11
DigiKey Part Number
AFFC-100-26-203-11-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AFFC-100-26-203-11
Description
CABLE FFC/FPC 26POS 1MM 8"
Detailed Description
26 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 8.000" (203.20mm)
Category
Pitch
0.039" (1.00mm)
Length
8.000" (203.20mm)
Length - Exposed Ends
0.138" (3.50mm)