SRF3225TABM-201Y
DigiKey Part Number
118-SRF3225TABM-201YTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRF3225TABM-201YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF3225TABM-201YDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SRF3225TABM-201Y
Description
CMC 200UH 70MA 2LN 10KOHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 10 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5.5Ohm
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
5.5Ohm
Voltage Rating - DC
80V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Impedance @ Frequency
10 kOhms @ 10 MHz
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
200 µH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
70mA