M4-125-075-342
DigiKey Part Number
2267-M4-125-075-342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M4-125-075-342
Description
SLEEVE 0.125" DIA 0.75"L CART=80
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Polyolefin Black on White
Category
Applications
Cable and Wire Management
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Black on White
Series
Length
0.750" (19.05mm) 3/4"
Packaging
Box
Width
0.235" (5.97mm)