CZRQR3V3B-HF | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CZRQR3V3B-HF |
Description | DIODE ZENER 3.3V 125MW SOD923F |
Customer Reference | |
Detailed Description | Zener Diode 3.3 V 125 mW ±5% Surface Mount 0402/SOD-923F |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | CZRQR3V3B-HF Models |
Category | Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 1 V |
Mfr | Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |