12V7A2P-B
12V7A2P-B
12V7A2P-B
DigiKey Part Number
2671-12V7A2P-B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
12V7A2P-B
Description
12V 6A Power Supply for 2 Pin US