ASB-EX15-WC18-GLB
DigiKey Part Number
602-ASB-EX15-WC18-GLB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASB-EX15-WC18-GLB
Description
EX15 LTE CELLULAR ROUTER WIFI
Customer Reference
Detailed Description
RF Router 2.4GHz, 5GHz HSPA+, LTE RJ-45, RS-232 150Mbps
Category
Frequency
2.4GHz, 5GHz
Manufacturer
Digi
Applications
AT&T Networks (USA), Verizon Networks (USA)
Packaging
Box
Interface
RJ-45, RS-232
Part Status
Obsolete
Data Rate (Max)
150Mbps
Function
Router
Voltage - Supply
18V