BZX84C4V7-7 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Central Semiconductor Corp
In Stock: 22 944
Datasheet
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
Central Semiconductor Corp
Zener Diode 4.7 V 300 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3