ZXTP19100CGTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 1 835
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 1 278
Datasheet
Bipolar (BJT) Transistor PNP 100 V 2 A 142MHz 3 W Surface Mount SOT-223-3