Image for R39100319 is not available
R39100319
DigiKey Part Number
2128-R39100319-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R39100319
Description
VDE-SCREWDRIVER SLOTTED 3X0.5X10
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3mm Slotted Screwdriver
Category
Tip Type
Slotted
Manufacturer
Gedore Tools, Inc.
Size
3mm
Packaging
Bulk
Length - Blade
3.94" (100.0mm)