G125-FC20605L0-0450L
DigiKey Part Number
G125-FC20605L0-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC20605L0-0450L
Description
1.25MM F/L 6POS 28AWG 450MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
1.48' (450.00mm)