M80-FC21068L0-0150L
DigiKey Part Number
952-M80-FC21068L0-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC21068L0-0150L
Description
CBL L-TEK FMALE 10POS 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Harwin Inc.
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Series
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")