BAS4006WH6327XTSA1 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BAS4006WH6327XTSA1 |
Description | DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323 |
Manufacturer Standard Lead Time | 35 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Diode Array 1 Pair Common Anode 40 V 120mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
Manufacturer Infineon Technologies | Reverse Recovery Time (trr) 100 ps |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V |
Part Status Active | Operating Temperature - Junction 150°C (Max) |