EVAL3KW50VPSUTOBO1
DigiKey Part Number
448-EVAL3KW50VPSUTOBO1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EVAL3KW50VPSUTOBO1
Description
Manufacturer Standard Lead Time
99 Weeks
Category
Voltage - Output
50V
Manufacturer
Infineon Technologies
Current - Output
60A
Packaging
Bulk
Voltage - Input
180 ~ 275 VAC