T520B337M2R5ATE045 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 4 817
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 14 690
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 45mOhm @ 100kHz