T530D337M006ATE010 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 14 988
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 50
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 10mOhm @ 100kHz