4125003S
DigiKey Part Number
5614-4125003S-ND
5614-4125003S-DS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4125003S
Description
LIY 1X0,14 BN
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Enter Number of Meters in Order Quantity - 26 AWG Hook-Up Wire
Category
Conductor Material
Mfr
Jacket (Insulation) Material
Series
Jacket (Insulation) Diameter
0.043" (1.09mm)
Packaging
Spool
Digi-Spool®, Continuous Spool
Length
1640.4' (500.0m)
Part Status
Active
Voltage
50V
Cable Type
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C