MS631-10F
DigiKey Part Number
2333-MS631-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS631-10F
Description
RF SHIELD 1.398"X2.484" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 1.398" (35.50mm) X 2.484" (63.10mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS631-10F Models
Category
Height - Overall
0.110" (2.80mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
2.484" (63.10mm)
Series
Width - Overall
1.398" (35.50mm)