DSA1123CL2-100.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Microchip Technology
In Stock: 0
Microchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 433
In Stock: 234
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-VDFN
DSA1123CL2-100.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1123CL2-100.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1123CL2-100.0000VAO
Description
OSC MEMS -40C-85C, 50PPM, 2.5X2.
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA
Packaging
Tube
Package / Case
6-VDFN
Type
Supplier Device Package
6-VDFN (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V