DSA1203CI3-100M0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-VDFN
DSA1203CI3-100M0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA1203CI3-100M0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA1203CI3-100M0000VAO
Description
MEMS OSC, AUTOMOTIVE, 100MHZ, LV
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
32mA (Typ)
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Standby (Power Down)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
5µA
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V