0002061101-10-L9
DigiKey Part Number
0002061101-10-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002061101-10-L9
Description
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 BLUE
3" PRE-CRIMP A2103 BLUE
4" PRE-CRIMP A2103 BLUE
5" PRE-CRIMP A2103 BLUE
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE