0002062101-10-R4
DigiKey Part Number
0002062101-10-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-10-R4
Description
10" PRE-CRIMP R3070 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A3070 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3070 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3070 BROWN
10" PRE-CRIMP A3070 GREEN
10" PRE-CRIMP A3070 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3070 RED
3" PRE-CRIMP A3070 RED
4" PRE-CRIMP A3070 RED
5" PRE-CRIMP A3070 RED
6" PRE-CRIMP A3070 RED