0002062101-11-W4
DigiKey Part Number
0002062101-11-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-11-W4
Description
11" PRE-CRIMP R3070 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A3070 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A3070 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A3070 BROWN
11" PRE-CRIMP A3070 GREEN
11" PRE-CRIMP A3070 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3070 WHITE
3" PRE-CRIMP A3070 WHITE
4" PRE-CRIMP A3070 WHITE
5" PRE-CRIMP A3070 WHITE
6" PRE-CRIMP A3070 WHITE