0008500113-12-W6
DigiKey Part Number
0008500113-12-W6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-W6
Description
12" PRE-CRIMP A3049 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 599
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3049 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3049 GREEN
In-Stock: 1
12" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 WHITE
3" PRE-CRIMP A3049 WHITE
4" PRE-CRIMP A3049 WHITE
5" PRE-CRIMP A3049 WHITE
6" PRE-CRIMP A3049 WHITE