0039000219-12-B9-D
DigiKey Part Number
0039000219-12-B9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000219-12-B9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Black
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK