0430300002-03-A4
DigiKey Part Number
0430300002-03-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-03-A4
Description
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 271
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 170
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2015A ORANGE