0430300003-03-L4
DigiKey Part Number
0430300003-03-L4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-L4
Description
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Blue
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 350
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 250
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015L BLUE
4" PRE-CRIMP A2015L BLUE
5" PRE-CRIMP A2015L BLUE
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE
8" PRE-CRIMP A2015L BLUE