0430310001-12-W4
DigiKey Part Number
0430310001-12-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310001-12-W4
Description
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Additional Resources
In-Stock: 330
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
In-Stock: 580
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE