0430310002-12-B4
DigiKey Part Number
0430310002-12-B4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310002-12-B4
Description
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Contact Finish
Gold
Series
Color
Black
Contact Finish Thickness
15.0µin (0.38µm)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 10
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 10
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK