0502128000-12-N6
DigiKey Part Number
0502128000-12-N6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-N6
Description
12" PRE-CRIMP 3049 BR001 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
EDA/CAD Models
0502128000-12-N6 Models
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)