BLE32SN120BN1L | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BLE32SN120BN1L |
Description | FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN |
Manufacturer Standard Lead Time | 17 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 12 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) 20A 0.6mOhm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | BLE32SN120BN1L Models |
Category | Current Rating (Max) 20A |
Manufacturer Murata Electronics | DC Resistance (DCR) (Max) 0.6mOhm |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 150°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 1210 (3225 Metric) |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Power Line | Height (Max) 0.087" (2.20mm) |
Number of Lines 1 | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Impedance @ Frequency 12 Ohms @ 100 MHz |