BZX884-B5V1,315 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 44 253
Datasheet
Zener Diode 5.1 V 250 mW ±2% Surface Mount DFN1006-2