BZX884-B5V6,315 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 3 436
Datasheet
Rohm Semiconductor
Zener Diode 5.6 V 250 mW ±2% Surface Mount DFN1006-2