PMEG3005AESFYL | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | PMEG3005AESFYL |
Description | DIODE SCHOTTK 30V 500MA DSN06032 |
Customer Reference | |
Detailed Description | Diode 30 V 500mA Surface Mount DSN0603-2 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Reverse Recovery Time (trr) 1.37 ns |
Mfr | Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 30 V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capacitance @ Vr, F 22pF @ 1V, 1MHz |