UWG1H330MNL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 2 194
Datasheet
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 628
Panasonic Industry
Panasonic Industry
In Stock: 869
Chemi-Con
In Stock: 181
33 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C