32ETHRL001-24
DigiKey Part Number
4745-32ETHRL001-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
32ETHRL001-24
Description
32 Ch Ethernet Relay - 24V
Customer Reference
Detailed Description
AC/DC Output Module Output Module 10A 277VAC/28VDC Output 24VDC Supply
Category
Voltage - Input
24VDC
Manufacturer
Numato Lab
Current - Input
1 A
Packaging
Retail Package
Voltage - Output
277VAC/28VDC
Part Status
Active
Current - Output
10A