TFA20C00DBER | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TFA20C00DBER |
Description | 0805 RF ATTENUATOR |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Attenuators 0dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Attenuation Value 0dB |
Manufacturer Ohmite | Frequency Range 0 Hz ~ 20 GHz |
Series | Power (Watts) 100mW |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Impedance 50 Ohms |