6TPE220MAPB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 383
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 34 348
Datasheet
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1411 (3528 Metric) 25mOhm @ 100kHz