R100X225X1J
DigiKey Part Number
R100X225X1J-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X225X1J
Description
LABEL
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" W x 2.25" L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.28" ~ 0.39" (7.1mm ~ 9.9mm)
Category
Label Size
1.00" W x 2.25" L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.28" ~ 0.39" (7.1mm ~ 9.9mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Polyamide
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Part Status
Active
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C