PA4341.472NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
CODACA
In Stock: 2 719
Datasheet
Similar
CODACA
In Stock: 401
Datasheet
Eaton - Electronics Division
In Stock: 983
4.7 µH Shielded Molded Inductor 5.5 A 40mOhm Max Nonstandard