W9017BD0250
DigiKey Part Number
553-W9017BD0250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W9017BD0250
Description
COAX CBL SMA TO MHF4 9.8"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to I-PEX MHF4 0.81mm OD Coaxial Cable 9.843" (250.00mm)
Length
9.843" (250.00mm)
Cable Type
0.81mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
7.1 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C