LXM32SD30N4
DigiKey Part Number
4008-LXM32SD30N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LXM32SD30N4
Description
LXM32 SERCOS 30A RMS PEAK 3PH 48
Detailed Description
Servo AC 200 ~ 480VAC Supply 30A 200 ~ 480V Load
Category
Voltage - Load
200 ~ 480V
Current - Output
30A
Series
Wattage - Load
5.6 kW
Voltage - Supply
200 ~ 480VAC
Interface
Modbus TCP, RS-485
Operating Temperature
0°C ~ 50°C