16L6B-PRIVACY-SCREEN
DigiKey Part Number
5214-16L6B-PRIVACY-SCREEN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
16L6B-PRIVACY-SCREEN
Description
PRIVACY FILTER
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Privacy Filter 16.0" (16.00", 406mm)
Category
Type
Privacy Filter
Manufacturer
StarTech.com
Diagonal Screen Size
16.0" (16.00", 406mm)
Packaging
Box
Viewing Area
344.5mm W x 215.6mm H