LB3218T100K is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 152
Datasheet
10 µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 340 mA 250mOhm 1207 (3218 Metric)