T55A476M6R3C0200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
In Stock: 2 000
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 16
Datasheet
KEMET
In Stock: 26 481
KYOCERA AVX
In Stock: 729
KYOCERA AVX
In Stock: 83
In Stock: 357
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1206 (3216 Metric) 200mOhm @ 100kHz