T55V107M6R3C0045 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Vishay Sprague
In Stock: 700
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 22 031
Datasheet
KEMET
In Stock: 8 920
KEMET
Vishay Polytech
In Stock: 935
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
100 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm @ 100kHz